O hodowli

Nasza hodowla jest zarejestrowana w Cat Club Feniks pod patronatem największej organizacji felinologicznej w Polsce Felis Polonia Fife/FPL a co za tym idzie, wszystkie nasze koty i kocięta posiadają rodowody honorowane na całym świecie.

Zakochałam się w rasie od pierwszego wejrzenia. Najpierw pokochałam wygląd. Uszy- trójkątne radary z pędzelkami, Kufa- duża charakterystyczna z bąbelkami te pyszczki chyba kocham najbardziej, masywną brodą, Kryza niczym grzywa u króla lwa i długi puszysty Ogon też robi wrażenie.

Potem dużo czytałam, chciałam wiedzieć dosłownie wszystko o maine coonach. I kiedy wydawało się, że tak jest to pojawiła się nasz pierwsza Kotka Grace i krok po kroku zaczęła wyprowadzać mnie z błędu. Zderzenie wiedzy teoretycznej z rzeczywistością okazało się cudowną przygodą, która trwa do dziś pod szyldem SecretForest*PL

Mimo iż łączy je wygląd i ogólnie pojęty charakter to każdy z moich kotów jest inny. Amanda pije wodę prosto z kranu ale tylko w łazience, Furia potrafi wskoczyć dosłownie wszędzie, Arwena jest rządzicielką i ustala hierarchię w stadzi, Borówka jest najgrzeczniejsza, Tatko nie lubi obcych za to Murzynek uwielbia gości, Tasmania dobrze ułożona no chyba że właśnie szaleje , Paczka sama jeszcze nie wie czego chce a Seniorek aportuje. No i jeszcze Zizu nasz psiak, owczarek australijski, ściśle współpracuje z kotami, stanowią zorganizowaną grupę przestępczą działającą w branży spożywczej.

SZKOLENIA: